Polacy znów nie mają szczęścia do warunków. Ich mecz podczas MŚ U17 kolejny raz przerwany

Mecz Polski z Senegalem został przerwany na blisko godzinę
Mecz Polski z Senegalem został przerwany na blisko godzinęProfimedia
Biało-czerwoni przegrywają w 38. minucie meczu z Senegalem 0:2 w meczu drugiej kolejki mistrzostw świata U17. Spotkanie zostało przerwane z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Mecz został przerwany około godziny 10:40 czasu polskiego jeszcze zanim rozpoczęły się odpady deszczu, ale pojawiły się bardzo ciemne chmury. Była to dobra decyzja sędziego, ponieważ burza i deszcz uniemożliwiały kopanie piłki po murawie.

Przerwa trwała 50 minut, a spotkanie wznowiono o godzinie 11:30, jednak opady deszczu wciąż są bardzo mocne. Do 38. minuty Senegal wygrywa z Polską 2:0.