Polska wiadomości, relacje z meczów, skróty, wyniki i statystyki

Polska
W 2023 Polacy doszli do półfinału Euro U17, gdzie musieli uznać wyższość Niemców (3:5)
Reprezentacja Polski U17 wygrała grupę i jedzie na Euro 2024!

Bośniacy pokonani, świetny start Polski U17 w finale kwalifikacji do Euro

Piłkarskie MŚ U17 - turniej każdego roku i poszerzony do 48 drużyn. Pięć edycji w Katarze

Trzy porażki i powrót do domu. Polacy wysoko przegrali z Argentyną i odpadli z MŚ

Długa przerwa, deszcz i chaos w obronie. Senegal rozgromił Polskę podczas MŚ U17

Polacy znów nie mają szczęścia do warunków. Ich mecz podczas MŚ U17 kolejny raz przerwany

Polacy zaczynają mundial od porażki. Przegrywamy po trudnym meczu z Japonią

Polacy zagrają na mistrzostwach świata U-17 w okrojonym składzie. FIFA nie pomoże

Dorna: Zawodników zamieszanych w aferę nie należy całkowicie skreślać

Selekcjoner kadry U-17 zabrał głos. "Traktuję to w kategorii mojej osobistej porażki"

Kluby zapowiadają wyciągnięcie surowych konsekwencji wobec zawodników wyrzuconych z kadry

Skandal alkoholowy w reprezentacji Polski U-17. Piłkarze usunięci ze zgrupowania

1717 meczów piłkarskich w TVP – nowa umowa z PZPN

Czyli z Mołdawią jednak da się wygrać? Polska U17 z awansem na Euro

PZPN przeciwny przywróceniu do rozgrywek rosyjskich drużyn juniorskich

Polacy poznali rywali na mundialu do lat 17. Bardzo ciężka grupa

Trzy gole nie wystarczyły, aby pokonać Niemców. Polacy odpadają po emocjonującym meczu

Polacy wygrali z Serbią 3:2 i awansowali do półfinału Euro U17 2023