Arteta skomentował występ Kiwiora w rezerwach Arsenalu. "Potrzebujemy go"

Arteta skomentował występ Kiwiora w rezerwach Arsenalu
Reuters
Jakub Kiwior nareszcie doczekał się debiutu w barwach Arsenalu, choć jak na razie mowa tylko o występie w młodzieżowej drużynie "The Gunners". Polak zagrał w rozgrywkach Premier League 2 45 minut w rywalizacji z rezerwami Chelsea, a jego występ przypadł do gustu trenerowi Mikelowi Artecie.

Kiwior rozegrał 45 minut w barwach młodzieżowej drużyny Arsenalu w starciu przeciwko Chelsea w Premier League 2. Jego ekipa przegrała to spotkanie 0:1, choć Polaka nie było już na murawie w momencie gdy "The Gunners" stracili decydującego gola.

Mikel Arteta ocenił grę Polaka w tym spotkaniu, jak i Emile'a Smitha Rowe'a, który również zanotował swój występ w tym spotkaniu po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją.

"Byli naprawdę dobrzy. Oczywiście potrzebowali kilku minut, a w tej chwili nie mieli zbyt wiele możliwości zaprezentowania się w różnych sytuacjach boiskowych. Wspaniale było zobaczyć ich na boisku, ponieważ będziemy ich potrzebować w kilku następnych meczach" - powiedział Arteta.

Przypomnijmy, że Jakub Kiwior w dalszym ciągu czeka na swój premierowy występ na boiskach Premier League. Okazja do tego powinna przydarzyć się już niebawem.