Fenerbahce wraca na zwycięską ścieżkę, Szymański znów miał udział przy bramce

Fenerbahce wraca na zwycięską ścieżkę, Szymański znów miał udział przy bramceProfimedia
Po kilku nieudanych wynikach Fenerbahce znowu może dopisać sobie trzy punkty po domowym zwycięstwie z Karagumruk 2:1. Przy jednej z bramek asystę zanotował Sebastian Szymański.

W ostatnich trzech spotkaniach Fenerbahce przegrało w lidze z Trabzonsporem i zremisowało z Adaną Demirspor, a w Lidze Konferencji przegrało z Łudogorcem. Teraz jednak ta nieudana seria została przerwana, choć się na to nie zapowiadało.

W 39. minucie gości na prowadzenie wyprowadził Can Keles i to rywale zespołu Szymańskiego schodzili na przerwę na prowadzeniu. Po kwadransie drugiej połowy było już jednak 2:1 dla Fenerbahce. Najpierw Dusan Tadić wyrównał strzałem z rzutu karnego, a potem wykorzystał podanie reprezentanta Polski, by strzelić zwycięską bramkę.

Po 13. kolejkach Fenerbahce zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, mając tyle samo punktów co Galatasaray.