Trener Molde zadowolony z wygranej z Legią. "Najważniejsze jest zwycięstwo"

Trener Molde zadowolony z wygranej z Legią. "Najważniejsze jest zwycięstwo"Profimedia
Legia Warszawa w pierwszym spotkaniu rozgrywanym w ramach 1/16 finału Ligi Konferencji musiała uznać wyższość Molde, ulegając rywalowi 2:3. Po zakończeniu meczu trener Norwegów Erling Moe był zadowolony ze zwycięstwa swojej drużyny.

Molde prowadziło już z Legią Warszawa 3:0, by finalnie wygrać czwartkowy mecz 3:2. Erling Moe przyznał, że jego drużyna w drugiej połowie miała gorszy moment, ale cieszy go zwycięstwo z ekipą z Warszawy.

"W drugiej połowie dokonaliśmy wielu złych wyborów, ale mamy lepszy punkt wyjścia niż wtedy, kiedy zaczynaliśmy mecz. Wygraliśmy i powinniśmy być z tego zadowoleni" - uważa trener Molde.

Rewanż pomiędzy tymi drużynami odbędzie się już za tydzień na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej.