Bayern poinformował, że Serge Gnabry doznał kontuzji mięśniowej

Bayern poinformował, że Serge Gnabry doznał kontuzji mięśniowejProfimedia
Bayern Monachium oprócz upokarzającej porażki 1:5 z Eintrachtem Frankfurt, stracił też na jakiś czas jednego ze swoich czołowych zawodników. Bawarczycy poinformowali w oświadczeniu, że kontuzji ścięgna nabawił się Serge Gnabry.

Gnabry, który na początku sezonu opuścił już mecze z powodu kontuzji biodra i złamania ręki, wszedł na boisko w 66. minucie niedzielnego meczu, ale z trudem opuścił boisko zaledwie pięć minut później.

„Serge Gnabry doznał kontuzji ścięgna mięśnia w lewym przywodzicielu podczas sobotniej porażki we Frankfurcie – poinformował Bayern w oświadczeniu.

„Gnabry, który musiał zejść z boiska już po pięciu minutach we Frankfurcie po wejściu na boisko jako zmiennik w drugiej połowie, ominie najbliższe spotkania” - napisano.

Bayern, drugi w ligowej tabeli, we wtorek zmierzy się z Manchesterem United w Lidze Mistrzów, a w niedzielę podejmie VfB Stuttgart.