Bereszyński zaliczył ligowy debiut w Napoli, ale nowi mistrzowie Włoch przegrali z MonząAFP
Neapolitańczycy przyklepali już zdobycie w tym sezonie scudetto, ale to nie zwalnia ich oczywiście z dokończenia trwających rozgrywek. Widać jednak, że zeszła z nich presja, ponieważ dzisiaj zanotowali niespodziewaną porażkę z Monzą 0:2.

Swój ligowy debiut w barwach nowego zespołu w Serie A zaliczył dzisiaj Bartosz Bereszyński. Polski obrońca nie będzie jednak mógł zaliczyć go do udanych. Opuścił boisko w 62. minucie gry, już przy wyniku 0:2, a jedna z bramek padła po akcji Monzy jego stroną boiska.

Na placu gry przez całe spotkanie był też Piotr Zieliński. Jeden z liderów Napoli w tym sezonie był aktywny, oddał strzał blisko słupka bramki oraz rozdawał podania swoim kolegom, ale ci nie potrafili wpisać się dzisiaj na listę strzelców.

Jeszcze przed przerwą wynik otworzył Dany Mota, a w drugiej części gry podwyższył go Andrea Petagna. Rezultat ten w żaden sposób nie wpływa na pozycję w tabeli Napoli, które ma już pewność, że do końca rozgrywek nie zostanie zepchnięte z fotela lidera. Beniaminek z Monzy kontynuuje za to bardzo udany sezon i obecnie zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli Serie A.