Bramka i asysta Kulusevskiego. Tottenham wygrał w Nottingham mimo gry w osłabieniuAFP
Tottenham wygrał na wyjeździe z Nottingham Forest 2:0 w meczu 17. kolejki Premier Leauge, choć od 70. minuty grał w osłabieniu. "Koguty" po drugim z rzędu triumfie w niepełnej tabeli dogoniły czwarty Manchester City.

Jako pierwszy gola dla gości jeszcze w pierwszej połowie strzelił Richarlison, wykorzystując dośrodkowanie Dejana Kulusevskiego. W 65. minucie Szwed sam wykorzystał błąd bramkarza Turnera i zdobył gola z bliskiej odległości.

Niedługo później Bissouma ostro faulował Yatesa, a sędzia główny Gillett wyrzucił go z boiska po interwencji arbitrów VAR i obejrzeniu powtórek zamiast pierwotnie przyznanej żółtej kartki. Gospodarze nie wykorzystali jednak gry w przewadze, nie wygrali 12 z ostatnich 13 kolejek i zajmują 16. miejsce.