Ronaldo znów strzela, a jego Al Nassr wysoko pokonuje Al-Raed

Ronaldo celebruje swoją bramkę dla Al Nassr
Ronaldo celebruje swoją bramkę dla Al NassrAl Nassr
Po 24 dniach portugalski napastnik ponownie strzelił bramkę w Lidze Saudyjskiej i pomógł drużynie wrócić na zwycięskie tory po trzech kolejnych meczach bez wygranej.

Al-Nassr pewnie pokonało Al-Raed (4:0) w 24. kolejce ligi saudyjskiej. Cristiano Ronaldo grał od pierwszej minuty i ponownie znalazł się w centrum uwagi.

Portugalski napastnik zdobył bramkę w czwartej minucie, kiedy to główkował po krosie od Al Ghannama. Był to koniec 24-dniowej posuchy punktowej, podczas której drużyna nie zdołała wygrać obu spotkań ligowych i została wyeliminowana z Pucharu Króla.

Ghareeb (55 min), Maran (90 min) i Abdulmajeed Al Sulaiheem (90+4 min) przypieczętowali wynik w drugiej połowie. Wynik, który pozostawia Al-Nassr z 56 punktami i na drugim miejscu. Drużyna CR7 trzyma się trzy oczka za liderami Al-Ittihad (59), ale rozegrała o jeden mecz więcej.

Dlatego większość komentatorów przyjmuje, że Al-Ittihad nie pozwoli już odebrać sobie tytułu mistrzowskiego. W całym bieżącym sezonie tylko z jedną drużyną przegrali (raz w lidze i raz w pucharze), a jest nią Al-Hilal, nie zespół Portugalczyka.