Piękna bramka Szymańskiego w Eredivisie. Feyenoord wygrał z Cambuur

Piękna bramka Szymańskiego w Eredivisie. Feyenoord wygrał z CambuurProfimedia
Sebastian Szymański popisał się pięknym trafieniem w meczu holenderskiej ekstraklasy. Jego zespół wygrał na wyjeździe z Cambuur 3:0.

Reprezentant Polski wyszedł w pierwszej jedenastce Feyenoordu i spędził na murawie pełne 90 minut. Jego drużyna jest liderem Eredivisie, a grała na wyjeździe z ostatnim w tabeli Cambuur.

Gości wyprowadził na prowadzenie Santiago Gimenez, a już po przerwie swoją bramkę zdobył Szymański. Polak przyjął dośrodkowanie w polu karnym i delikatnym, technicznym uderzeniem w samo okienko pokonał bramkarza rywali.

Dla Szymańskiego było to ósme trafienie w lidze w tym sezonie. Polak ma na swoim koncie także cztery asysty.

Na pięć kolejek przed końcem ligi holenderskiej jego drużyna jest liderem z przewagą ośmiu punktów nad drugim PSV. Jest więc zdecydowanym faworytem do zdobycia mistrzostwa kraju.