Flames pokonali Jets i zbliżyli się do nich w tabeli

Flames pokonali Jets i zbliżyli się do nich w tabeliReuters
Walker Duerh strzelił gola na początku trzeciej tercji, a Jakob Markstrom obronił 34 strzały, dzięki czemu Calgary Flames wygrało 3:1 z Winnipeg Jets.

Andrew Mangiapane i obrońca Nikita Zadorov zdobyli po jednym golu i asyście dla Flames, którzy wygrali pięć z ostatnich sześciu meczów i zrównali się punktami z Jets. Przed Winnipeg jednak cztery mecze, podczas gdy Calgary mają jeszcze tylko trzy.

Kyle Connor strzelił gola w przewadze w pierwszej tercji, a Connor Hellebuyck obronił 32 strzały dla Jets.

Rangers - Lightning 6:3

Chris Kreider awansował o jedno miejesce w historii najlepszych strzelców Nowojorczyków, zdobywając dwie bramki, a Tyler Motte także strzelił dwie bramki w wygranym meczu z Tampa Bay.

Zwycięstwo Rangersów pozwoliło im zbliżyć się o trzy punkty do New Jersey Devils, którzy nie grali tej nocy. Obu drużynom pozostały po cztery mecze. Kreider awansował na piąte miejsce najlepszych strzelców Nowojorczyków z 264 bramkami.

Lightning tracą sześć punktów do niegrających Toronto Maple Leafs. Brandon Hagel i Alex Killorn zdobyli po jednym golu i asyście, a Darren Raddysh dołożył swojego gola. Bramkarz zatrzymał 31 uderzeń.

Oilers - Ducks 3:1

Klim Kostin strzelił gola i zanotował asystę, a Jack Campbell obronił 27 strzałów, a Edmonton pokonało Anaheim po raz szósty z rzędu.

Nick Bjugstad i Zach Hyman również trafiali dla Edmonton, które zbliżyło się na jeden punkt do Vegas. Golden Knights mają do rozegrania cztery mecze, a Edmonton o jeden mniej.

Dla Kostina był to szósty mecz w tym sezonie z więcej niż jednym udziale przy bramce. Troy Terry strzelił gola, a Lukas Dostal obronił 30 z 32 strzałów.