Vegas Golden Knights pokonali po dogrywce Edmonton Oilers

Vegas Golden Knights wciąż znajdują się na czele Konferencji Zachodniej
Vegas Golden Knights wciąż znajdują się na czele Konferencji Zachodniej AFP
Vegas Golden Knights pokonali po dogrywce 4:3 Edmonton Oilers. Dla liderów Konferencji Zachodniej było to czwarte z rzędu zwycięstwo.

Spotkanie rozpoczęło się od mocnego uderzenia Złotych Rycerzy, którzy wyszli na prowadzenie już po minucie gry. Ich radość nie trwała długo, bo już po chwili był remis. Pod koniec pierwszej tercji Golden Knights strzelili na 2:1.

Druga tercja przyniosła tylko jedno trafienie i pozwoliło Edmonton doprowadzić do remisu, zwiastowało to duże emocje przed ostatnią częścią.

Lepiej w trzecią tercję weszli Złoci Rycerze. Potrzebowali siedmiu minut, żeby ponownie znaleźć się na czele. Oilers odpowiedzieli cztery minuty później, więcej trafień już nie oglądaliśmy i konieczna była dogrywka.

Tam lepiej poradzili sobie liderzy Konferencji Zachodniej i wygrali 4:3. Edmonton Oilers zajmują piąte miejsce.