San Antonio Spurs gorsze od Portland Trail Blazers. Dobry mecz i 18 punktów Sochana

Jeremy Sochan czwarty mecz z rzędu uzyskał dwucyfrową liczbę punktow
Jeremy Sochan czwarty mecz z rzędu uzyskał dwucyfrową liczbę punktowAFP
San Antonio Spurs musieli uznać wyższość Portland Trail Blazers i przegrali spotkanie 127:147. Dobry indywidualny występ zaliczył Jeremy Sochan, który spędził na parkiecie blisko 28 minut i zdobył 18 punktów.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, o czym świadczy wynik do przerwy. Żaden z zespołów nie był w stanie wypracować większej przewagi niż siedem punktów. Po dwóch kwartach był remis 74:74.

Niestety trzecia została rozegrana pod dyktando Portland Trail Blazers, który odskoczyli na 18 punktów. Gospodarze w tej odsłonie zdobyli aż 45 oczek i przed decydującą kwartą prowadzili 119:101.

Ostatnia odsłona była bardzo wyrównana, ale zakończyła się wygraną Portland, którzy w całym meczu okazali się lepsi od San Antonio Spurs 147:127.

Kolejne bardzo dobre spotkanie rozegrał Jeremy Sochan. Polak zdobył 18 punktów, miał sześć zbiórek i cztery asysty. Spędził na parkiecie blisko 28 minut, a w momencie kiedy brał udział w grze, Spurs zanotowali bilans -11.

Po stronie Portland zdecydowanie najlepszym koszykarzem był Damian Lillard, który zdobył 37 punktów i miał 12 asyst, takim wynikiem zdecydowanie przyczynił się do wygranej swojej drużyny.