Szczęsny wpuścił gola w ostatnich sekundach meczu z Lazio. Juventus na trzecim miejscu w tabeliPAP
Wojciech Szczęsny wpuścił gola w ostatnich sekundach wyjazdowego meczu 30. kolejki włoskiej ekstraklasy piłkarskiej z Lazio Rzym, przegranego przez Juventus Turyn 0:1. "Stara Dama" wciąż zajmuje trzecie miejsce w tabeli.

Bramkarz reprezentacji Polski nie miał szans przy strzale głową Czarnogórca Adama Marusica. Nie grał inny polski zawodnik Juventusu, Arkadiusz Milik, który leczy kontuzję.

Z udanego debiutu na ławce trenerskiej Lazio cieszył się Chorwat Igor Tudor, w przeszłości piłkarz Juventusu. Stołeczny zespół awansował na siódmą pozycję i będzie się liczyć w walce o prawo gry w europejskich pucharach.

Na ósme miejsce spadło natomiast broniące tytułu mistrzowskiego Napoli, które przegrało przed własną publicznością z Atalantą Bergamo 0:3. Bramki w pierwszej połowie zdobyli Rosjanin Aleksiej Miranczuk i Gianluca Scamacca, a w 88. minucie wynik ustalił Holender Teun Koopmeiners. W drużynie gospodarzy Piotr Zieliński grał od początku drugiej połowy.

W Niedzielę Wielkanocną piłkarze Serie A pauzują, natomiast w poniedziałek wystąpi lider - Inter Mediolan, który zagra u siebie z broniącym się przed spadkiem Empoli. Pewnie zmierzający po mistrzostwo "Nerazzurri" mają przewagę aż 14 punktów nad AC Milan i 17 nad Juventusem.