Remis w debiucie Iraoli. Solanke zapewnia punkt dla Bournemouth w meczu z West HamemReuters
Późne wyrównanie Dominica Solanke sprawiło, że nowy menedżer Bournemouth, Andoni Iraola, zakończył swój pierwszy mecz w Premier League remisem 1:1 z West Ham United.

Jarrod Bowen strzelił gola lewą nogą tuż po przerwie, dzięki czemu goście wyszli na prowadzenie.

Bournemouth pracowało jednak niestrudzenie, by wrócić do meczu i zostało nagrodzone, gdy Solanke przechwycił niecelny strzał w polu karnym, okrążył Alphonse'a Areolę i umieścił piłkę w siatce.

Piłkarze West Ham mogą czuć, że stracili dwa punkty po tym, jak dwukrotnie obili obramowanie bramki. Raz za sprawą Tomasa Soucka w pierwszej połowie i ponownie pod koniec spotkania, gdy niski strzał Lucasa Paquety trafił w słupek.