Liverpool pokonał Fulham 4:3 po dramatycznej końcówce. Fantastyczny gol Mac AllisteraAFP
Liverpool wygrał u siebie z Fulham 4:3 w meczu 14. kolejki angielskiej Premier League. Pięknym trafieniem popisał się Alexis Mac Allister, a dwa ostatnie gole padły w 87. i 88. minucie spotkania.

Goście byli o krok od triumfu po golu z 80. minuty autorstwa jamajskiego napastnika Bobby'ego Decordova-Reida. Siedem minut później japoński obrońca Wataru Endo wyrównał jednak strzałem zza szesnastki. O triumfie gospodarzy przesądził ostatecznie Trent Alexander-Arnold, który minutę później zdobył swoją drugą bramkę w meczu.

Zajmująca dziesiąte miejsce Chelsea triumfowała u siebie 3:2 z zajmującym ósmą lokatę Brighton. W 45. minucie meczu pomocnik gospodarzy Conor Gallagher zobaczył czerwoną kartkę, gdyż wcześniej ujrzał jedną żółtą.

Aston Villa zaskakująco zremisowała z szesnastym Bournemouth 2:2 i pozostała na czwartym miejscu w tabeli Premier League. West Ham United zremisował 1:1 z Crystal Palace.