Crystal Palace, już bez trenera Hodgsona, wypuścił wygraną z Evertonem w samej końcówce

Crystal Palace, już bez trenera Hodgsona, zremisował z Evertonem po golu w końcówceAFP
Kilka godzin po dymisji trenera Roya Hodgsona, Crystal Palace zremisował 1:1 z Evertonem w meczu kończącym 25. kolejkę Premier League. W 66. minucie ghański napastnik Jordan Ayew pięknym strzałem ze skraju pola karnego wyprowadził gości na prowadzenie. Gospodarze wyrównali w 88. minucie, gdy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Belg Amadou Onana.

Drużynę Crystal Palace poprowadzili dotychczasowi asystenci Hodgsona - Paddy McCarthy i Ray Lewington. W najbliższym meczu na ławce zasiądzie następca 66-letniego trenera, Austriak Oliver Glasner.

Londyński zespół po dwóch porażkach w końcu zapunktował, a w tabeli zajmuje piętnaste miejsce. Everton, który na zwycięstwo czeka od połowy grudnia, zremisował w czwartym z pięciu ostatnich meczów. Dało mu to pozycję powyżej strefy spadkowej, ale drużyna z Liverpoolu rozegrała o jeden mecz więcej niż zajmujący osiemnaste miejsce Luton.