San Antonio Spurs lepsze od Golden State Warriors w ostatnim meczu przed startem sezonu

Jeremy Sochan i Stephen Curry podczas meczu Spurs – Warriors
Jeremy Sochan i Stephen Curry podczas meczu Spurs – WarriorsAFP
San Antonio Spurs pokonali 122:117 Golden State Warriors w ostatnim meczu przed startem sezonu. Victor Wembanyama był najlepszym punktującym w meczu, a Jeremy Sochan spędził na parkiecie najwięcej czas.

Pierwsza kwarta to był festiwal strzelecki z obu stron, który zakończył się wynikiem 44:35 dla Spurs. Kolejne odsłony były już bardziej wyrównane i w stronę Golden State Warriors. Do przerwy było 72:63.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 122:117. Dla Spurs było to trzecie zwycięstwo w piątym meczu pre-sezonu. Najlepszym punktujący był Victor Wembanyama, który zdobył ich 19, miał do tego 4 zbiórki i asystę.

Jeremy Sochan spędził na parkiecie 26 minut i w tym czasie zdołał zdobyć 7 punktów, miał 11 zbiórek i 6 asyst. Polak rozegrał kolejne przyzwoite spotkanie przed startem sezonu NBA. W barwach Golden State Warriors tylko 12 minut zagrał Brandin Podziemski. Zdobył 2 punkty miał 5 zbiórek i 4 asysty.

San Antonio Spurs sezon rozpoczną 26 października przeciwko Dallas Mavericks.