Klopp rozgniewany pytaniem przedwcześnie zakończył wywiad po odpadnięciu z Pucharu Anglii

Klopp wybuchł po odpadnięciu z FA Cup.
Klopp wybuchł po odpadnięciu z FA Cup.AFP
Jürgen Klopp (56 l.) nie należy do najspokojniejszych trenerów, a po odpadnięciu z Pucharu Anglii ogarnęły go silne emocje. Liverpool uległ Manchesterowi United na własnym terenie 3:4 po dogrywce, a po końcowym gwizdku menedżer przedwcześnie zakończył wywiad dla skandynawskiej telewizji.

The Reds dwukrotnie byli o krok od awansu. Antony wyrównał pod koniec drugiej połowy na 2:2, następnie w dogrywce Marcus Rashford zniwelował jednobramkowy deficyt gospodarzy, a Amad Diallo strzelił zwycięskiego gola w pierwszej minucie dogrywki.

Liverpool ma bardzo napięty harmonogram i zmęczenie mogło odegrać pewną rolę w niedzielę. Reporter Niels Christian Frederiksen zwrócił na to uwagę w jednym ze swoich pytań i otrzymał bardzo nieoczekiwaną odpowiedź i reakcję.

"To głupie pytanie. Jeśli często nas widujesz, możesz zapytać nas innym razem, dlaczego mamy tyle energii. Nie wiem, ile meczów rozegraliśmy do tej pory, a ile Manchester United. Taki jest sport. Byłem rozczarowany tym pytaniem, ale najwyraźniej uznałeś je za dobre" - powiedział zirytowany Klopp.

Cały wywiad nie zakończył się na tej odpowiedzi, a reporter miał zadać kolejne pytanie dotyczące napiętego harmonogramu. "Oczywiście nie jesteś w dobrej formie i nie mam dla ciebie nerwów" - odpowiedział Klopp i po wymianie kilku zdań opuścił miejsce wywiadu.

Najbliższe mecze Liverpoolu
Najbliższe mecze LiverpooluFlashscore

Liverpool pod koniec lutego triumfował w Pucharze Ligi, a po przerwie reprezentacyjnej będzie walczył na dwóch innych frontach. The Reds zmierzą się z Atalantą w ćwierćfinale Ligi Europy i będą walczyć o tytuł mistrza Anglii wraz z Manchesterem City i Arsenalem, gdyż obecnie zajmują drugie miejsce za Kanonierami.

Manchester United - Liverpool 4:3