Ronaldo strzelił hat-tricka i asystował. Otavio debiutuje, a Al Nassr pokonuje Al Fateh

Cristiano Ronaldo strzelił trzy gole i zanotował asystę
Cristiano Ronaldo strzelił trzy gole i zanotował asystęTwitter/Al Nassr
Po porażkach w dwóch pierwszych meczach, normalność powróciła do drużyny Al Nassr, która pokonała Al Fateh, aby zdobyć swoje pierwsze punkty w lidze.

W meczu zadebiutowali Otávio i Laporte. Nowi zawodnicy w wyjściowej jedenastce Luisa Castro, w której znalazł się również kapitan Cristiano Ronaldo. To właśnie spod nóg portugalskiego napastnika padł pierwszy gol meczu, zdobyty w 27. minucie przez Sadio Mane. Ronaldo wypuścił swojego kolegę z drużyny podaniem piętą, a Mane strzelił gola.

Niedługo później, bo w 38. minucie, Al Ghannam otrzymał piłkę z prawej strony, dośrodkował w pole karne, a Cristiano Ronaldo przeskoczył wszystkich i głową zdobył drugiego gola w meczu. Wynik utrzymał się do przerwy, a zwycięstwo Al Nassr było blisko.

Al Fateh powoli reagował i po raz kolejny został ukarany. Świetne podanie od Brozovicia za tyły obrony, Abdulrahman Ghareeb został na środku z bramkarzem, a Ronaldo strzelił swoją drugą bramkę.

Pod koniec meczu Sadio Mane powtórzył wyczyn swojego kolegi z drużyny i strzelił swoją czwartą bramkę. Ronaldo wciąż miał coś do powiedzenia i po podaniu od Aymana Yahyi zaliczył hat-tricka, ustalając końcowy wynik na 5:0.

Dzięki tej wygranej Al Nassr zdobywa swoje pierwsze punkty w tej edycji Saudi League i spada na dno tabeli.