Memphis Depay ponownie doznaje kontuzji mięśniowej, gdy jest w dobrej formie

Memphis Depay podczas meczu Rayo - Atleti
Memphis Depay podczas meczu Rayo - AtletiAFP
Napastnik Atletico Madryt opuścił stadion Vallecas w 34. minucie meczu z Rayo Vallecano. Wcześniej strzelił gola na 0:2 na korzyść "Colchoneros", którzy ostatecznie wygrali całe spotkanie 7:0.

Z dwoma golami w trzech meczach, Memphis Depay rozpoczął LaLigę w świetnym stylu, ku uciesze fanów Atleti. Nadzieje zostały jednak rozwiane, gdy z powodu kontuzji musiał opuścić boisko podczas spotkania z Rayo.

"Memphis musiał zostać zmieniony w meczu Rayo - Atleti z powodu dyskomfortu mięśniowego" - poinformował klub w krótkim oświadczeniu w mediach społecznościowych.

Nie wiadomo jeszcze, jak długo potrwa przerwa w grze holenderskiego zawodnika. Klub czeka aktualnie na szczegółowe wyniki badań swojego piłkarza.