Atletico pokonało Osasunę 3:0 i wciąż może liczyć na zajęcie drugiego miejsca w LaLigaAFP
W niedzielnym meczu 35. kolejki LaLiga zespół Atletico Madryt pokonał Osasunę 3:0. Bramki dla gospodarzy zdobyli Yannick Carrasco, Saul Niguez oraz Angel Correa.

Wynik spotkania tuż przed przerwą golem po szybkiej akcji otworzył Yannick Carrasco. Saul powiększył prowadzenie Los Colchoneros w 62. minucie, umieszczając piłkę w siatce strzałem ze środka pola.

W 82. minucie Correa wykończył akcję po podaniu Rodrigo de Paula.

Ponieważ Barcelona zapewniła już sobie tytuł mistrzowski, Atletico zajmuje drugie miejsce w LaLiga z 72 punktami, wyprzedzając o jeden Real Madryt, który w niedzielę zmierzy się z Valencią.