Indian Wells wiadomości, relacje z meczów, wywiady, skróty, wyniki i rankingi

Nie będzie Sunshine Double dla Alcaraza. Grigor Dimitrov rozbił Hiszpana w ćwierćfinale

Carlos Alcaraz ponownie zdominował Miedwiediewa i triumfuje w Indian Wells

Czy Maria Sakkari może zatrzymać Igę Świątek w finale Indian Wells?

Miedwiediew odwrócił losy półfinału i zagra z Alcarazem w finale w Indian Wells

Alcaraz przerwał serię zwycięstw Sinnera i spróbuje obronić tytuł w Indian Wells

Sinner kontra Alcaraz: Pojedynek o drugie miejsce w rankingu ATP i nie tylko

Sinner zadowolony z awansu do półfinału w Indian Wells. "Jestem naprawdę szczęśliwy"

Alcaraz został użądlony przez pszczołę, ale mimo to pokonał Zvereva

Sinner kontynuuje serię zwycięstw, to już 18. z rzędu. Włoch jest niepokonany w tym roku

Alcaraz przyznał po meczu z Marozsanem, że jego pewność siebie rośnie

Alcaraz wyrównał rachunki z Marozsánem, wygrana daje mu ćwierćfinał w Indian Wells

Lehecka ma pierwszy ćwierćfinał Masters, po Rublowie pokonał Tsitsipasa

Luca Nardi po wygranej: "Przed meczem powiedziałem trenerowi, że nie chcę przegrać 1:6, 1:6"

Novak Djokovic awansował do trzeciej rundy Indian Wells po trzysetowym starciu

Sromotna porażka Huberta Hurkacza z Gaelem Monfilsem. Polak przegrał seta do zera

Norrie kolejnym rywalem Hurkacza w Indian Wells. Brytyjczyk pokonał Włocha Lorenzo Sonego

Novak Djoković celuje w szósty tytuł w Indian Wells. "Jestem podekscytowany powrotem"

Djoković: Wycofanie Nadala z Indian Wells to wielka strata dla turnieju

Tenis Flash: Porażki Fręch i Linette podczas Indian Wells. Majchrzak już w półfinale w Kigali

Gael Monfils rywalem Huberta Hurkacza w drugiej rundzie turnieju ATP 1000 w Indian Wells

Danielle Collins pierwszą rywalką Igi Świątek w Indian Wells

Hurkacz i Griekspoor odpadli w pierwszej rundzie debla w Indian Wells

Sinner przygotowuje się do debiutu w Indian Wells. "Wciąż muszę się wiele nauczyć"

Tenis Flash: Nadal rezygnuje z Indian Wells, porażki Fręch w singlu i Hurkacza w deblu

Nadal jednak nie wróci do rywalizacji w Indian Wells. Hiszpan znów musiał się wycofać