Dallas Stars pokonali na wyjeździe St. Louis Blues

Dallas Stars wysoko pokonali na wyjeździe St. Louis Blues
Dallas Stars wysoko pokonali na wyjeździe St. Louis BluesAFP
Dallas Stars pokonali na wyjeździe St. Louis Blues. Goście wygrali 5:2 i zanotowali piąte zwycięstwo z rzędu i zajmują trzecie miejsce w Konferencji Zachodniej.

Pierwsza tercja była bardzo wyrównana i obfita w trafienia. Gracze Dallas wyszli na prowadzenie po pięciu minutach gry, a do siatki trafił Wyatt Johnston. Radość gości nie trwała długo, bo po upływie niecałych dwóch minut było już 1:1, a do wyrównania doprowadził Jakub Vrana.

Dallas strzeliło na 2:1 minutę przed końcem pierwszej tercji, jednak kilkadziesiąt sekund później było już 2:2.

Druga tercja to już dominacja gości, którzy aż trzy razy pokonali bramkarza gospodarzy. Okazało się, że w ostatniej odsłonie wynik już nie uległ zmianie i Dallas Stars pokonali 5:2 St. Louis Blues. Było to ich 46. zwycięstwo w tym sezonie.

Dallas Stars zajmują trzecie miejsce w Konferencji Zachodniej. Mają na koncie 106 punktów. Liderujący Vegas Golden Knights zdobyli o trzy oczka więcej. Do końca sezonu zasadniczego pozostało już tylko jeden mecz. Dallas Stars ponownie zmierzą się z St. Louis Blues.