Brytyjskie media oceniły postawę Kiwiora w meczu z Fulham. "Ma ograniczenia"

Brytyjskie media oceniły postawę Kiwiora w meczu z Fulham. "Ma ograniczenia"Profimedia
Jakub Kiwior wystąpił przez pełne 90 minut w sobotnim meczu Arsenalu z Fulham. Brytyjskie media oceniły grę Polaka.

Jakub Kiwior niespodziewanie pojawił się w wyjściowym składzie Arsenalu na spotkanie z Fulham, które "Kanonierzy" zremisowali 2:2. Brytyjskie media oceniły postawę Polaka podczas tej rywalizacji.

"Oferował bardzo mało w ataku, grając na lewym obrońcy, a w przerwie został przeniesiony na środkowego obrońcę" - można przeczytać w ocenach pomeczowych w serwisie standard.co.uk.

Portal Football London dodał z kolei, że Kiwior imponował podczas sobotniego spotkania swoją wszechstronnością. Dziennikarze serwisu podkreślają jednak, że Polak lepiej spisywał się na środku obrony, niż na lewej stronie bloku defensywnego.