Ancelotti zwrócił się do zdenerwowanego Gulera po triumfie w El Clasico. "Dostanie minuty"Profimedia
Carlo Ancelotti wysłał Ardę Gulera na rozgrzewkę przy stanie 1:1, ale kazał mu usiąść ponownie na ławce, gdy Real wyszedł na prowadzenie, decydując się na wystawienie Edera Militao za Rodrygo Goesa.

Turecki młodzieniec, po zwycięstwie 3:2, udał się do szatni, ignorując świętujących na boisku kolegów z drużyny.

"Arda Guler dostanie czas w meczach, które rozegramy w najbliższym czasie", powiedział potem Ancelotti.

Ancelotti został również poinformowany, że Guler nie wziął udziału w świętowaniu drużynowym i powiedział: "Nie widziałem tego. Powinniśmy ocenić wszystko na spokojnie".

Arda Guler w bieżącym sezonie LaLiga zagrał jedynie w pięciu meczach w barwach Realu, w których zdobył jednego gola.