Kolejne rozczarowanie Bonucciego w Europie. Włoch nie trafił decydującego rzutu karnego

Bonucci w koszulce Fenerbahce
Bonucci w koszulce FenerbahceProfimedia
Były obrońca Juventusu, po trudnym roku, przeżył kolejne ciężkie rozczarowanie w Europie.

Skomplikowany rok trwa dla Leonardo Bonucciego, który po trudnych miesiącach w Niemczech będzie musiał przełknąć kolejną gorzką pigułkę ze swoim Fenerbahce.

Turecki zespół został wyeliminowany przez Olimpiakos na Sukru Saracoglu w Stambule, po tym jak kultywował marzenie o półfinale europejskim aż do rzutów karnych.

Po golu Irfana Cana Kahveciego w 11. minucie, który przywrócił remis po zwycięstwie 3:2 Greków w pierwszym meczu, i dogrywce pełnej emocji, ale bez bramek, Fenerbahce rozegrało wszystko w rzutach karnych.

Kilka nietrafionych rzutów karnych po obru stronach, sprawiło, że były zawodnik Juventusu znalazł się przed bramkarzem z piłką, która pozwoliłaby jego stronie kontynuować strzelanie po błędzie Rodinei.

Bonucci, który został wprowadzony do gry tuż po zakończeniu dogrywki w celu oddania strzału z rzutu karnego, nie trafił jednak w światło bramki, strzelając w poprzeczkę i tym samym przyklepał eliminację Fenerbahce z Ligi Konferencji.