Kolejne zwycięstwo GKS Tychy z Unią Oświęcim

Kolejne zwycięstwo GKS Tychy z Unią OświęcimPZHL
W czwartek GKS Tychy pokonał po raz drugi w czwartym meczu półfinałowym PHL Tauron Re-Plast Unię Oświęcim. W serii do czterech zwycięstw jest 2:2. Kolejne starcie w tej parze odbędzie się w sobotę na lodowisku w Oświęcimiu. Mecz rozpocznie się o godz. 18:00.

W czwartek na Stadionie Zimowym po dwóch tercjach było 1:0 dla miejscowych. W 37. minucie Filip Komorski wygrał bulik w tercji gości, podał do Romana Szturca, który uderzył mocno między parkanami bramkarza Unii. W 43. minucie Bartłomiej Jeziorski podwyższył na 2:0.

Unia walczyła do końca, ale tylko raz umieściła krążek w siatce. Tyszanie wygrali 2:1. W serii jest 2:2 i rywalizacja rozpoczyna się od początku. Kolejne spotkanie tej pary odbędzie się w sobotę na lodowisku w Oświęcimiu. Starcie rozpocznie się o godz. 18:00.

Ostatnie pojedynki GKS Tychy z Unią Oświęcim
Ostatnie pojedynki GKS Tychy z Unią OświęcimFlashscore

A w piątek do rywalizacji powrócą Comarch Cracovia i GKS Katowice. Start tej konfrontacji zaplanowano na godz. 18:30. W tej parze również jest remis 2:2.