Carolina Hurricanes rozgromiła Ottawę Senators i umocniła się na drugim miejscu

Carolina Hurricanes znajduje się ostatnio w znakomitej formie
Carolina Hurricanes znajduje się ostatnio w znakomitej formie AFP
Carolina Hurricanes zagrała znakomite spotkanie przeciwko Ottawie Senators i wygrała 4:0. Dzięki temu zwycięstwu Carolina umocniła się na pozycji wicelidera w Konferencji Wschodniej.

Spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla Caroliny Hurricanes. Już po trzech minutach na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Brent Burns. Chwilę później na 2:0 trafił Kanadyjczyk Seth Jarvis.

Druga tercja nie przyniosła kolejnych trafień i na dwadzieścia minut przed końcem spotkania Carolina Hurricanes miała dwa gole przewagi.

Na niecałe osiem minut przed zakończeniem meczu prowadzenie wicelidera Konferencji Wschodniej podwyższył Martin Necas. Jeszcze jedno trafienie dołożył Brady Skjei i ustalił wynik na 4:0. Ottawa Senators nie miała zbyt wielu szans w pojedynku z wiceliderem.

Carolina Hurricanes wygrała piąte spotkanie z rzędu. Ostatnio są w znakomitej formie, ponieważ byli lepsi od swoich rywali w 12. z ostatnich 13. meczów. W tabeli Konferencji Wschodniej Carolina ustępuje tylko liderowi, czyli Boston Bruins. Ich strata do lidera wynosi siedem punktów.