Pytania ogólne

Funkcje Wyniki.pl

Jak mogę wyszukać starsze mecze?

Masz dwie opcje: albo skorzystaj z naszego narzędzia wyszukiwania, aby znaleźć zespół, zawodnika itp., Albo wejdź do ligi (w turniej, wyścig ...) i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w archiwum.

Dlaczego nie mogę dodać więcej drużyn do Moich zespołów?

Ze względów technicznych można dodać maksymalnie 100 Moich zespołów.

Czy możecie wysyłać mi powiadomienia ze wszystkich meczów moich ulubionych lig?

Przykro nam, ale nie ma takiej funkcji. Jeśli chcesz otrzymywać nasze powiadomienia, dodaj mecz lub zespół, który Cię interesuje, do Moich mecżów / Moich zespołów.

Po uruchomieniu aplikacji nie widzę moich ulubionych rozgrywek. Dlaczego?

Na ekranie głównym znajduje się lista zawodów z zaplanowanym co najmniej jednym meczem na dany dzień. Łatwo możesz znaleźć inne rozgrywki za pomocą narzędzia wyszukiwania (ikona lupy), w dolnej zakładce Tabele lub zmieniając dzień na inny w kalendarzu.

Dlaczego brakuje niektórych rozgrywek lub danych historycznych?

Ciężko pracujemy na ile to możliwe, aby zebrać jak najwięcej informacji z rosnącej liczby rozgrywek i wydarzeń. Jeżeli brakuje Twojej ulubionej ligi, to prawdopodobnie dlatego, że jeszcze nie znaleźliśmy wiarygodnego źródła informacji na temat tych zawodów. Będziemy wdzięczni za pomoc w znalezieniu takiego źródła - możesz nas o tym powiadomić za pomocą formularza kontaktowego. Jeśli chodzi o dane historyczne, uzupełniamy je w sposób ciągły, jednak wyniki na żywo są nadal naszym priorytetem.

Co to znaczy TWK?

"TWK" jest skrótem od"Tylko wynik końcowy". Używamy go, gdy nie mamy wiarygodnego źródła informacji na żywo.

Jak mogę postawić zakład?

Nie możesz postawić zakładu na naszej stronie internetowej. Aby to zrobić, musisz zarejestrować się u jednego z naszych partnerów - zakładów bukmacherskich, których reklamujemy.

Czy możecie mi przesyłać codzienne prognozy / typy bukmacherskie?

Przykro nam, ale w naszej witrynie nie oferujemy typów ani prognoz dotyczących zakładów. Naszym celem jest dostarczanie szczegółowych statystyk meczów, form zespołów, terminarzy, wyników na żywo i rezultatów.

Dlaczego nie wyświetlacie kursów od wszystkich legalnych bukmacherów?

Pokazane kursy są przedmiotem naszych umów handlowych, więc to co prezentujemy zależy od aktualnych kontraktów.