Aplikacja mobilna

Ustawienia aplikacji

Gdzie znajdę więcej ustawień powiadomień?

W ustawieniach naszej aplikacji. Możesz ustawić tam wiele powiadomień (składy, strzelcy bramek, czerwone kartki itp.).

Czy można ustawić mecze według czasu ich rozpoczęcia?

Tak, można to zrobić w menu ustawień. Stuknij w „Sortuj według”, a następnie stuknij w opcję „Czas rozpoczęcia meczu”, aby uporządkować mecze według czasu ich rozpoczęcia.

Czy mogę zmienić domyślny sport?

Tak, możesz wybrać jako domyślny dowolny ze sportów wymienionych w naszym menu. Domyślny sport zostanie wyświetlony po uruchomieniu aplikacji.

Chcę, aby zakładka Moje mecze / Moje zespoły była wyświetlana domyślnie po uruchomieniu aplikacji.

Ta opcja jest dostępna w systemie Android w ustawieniach aplikacji. Uwaga dla użytkowników iOS: Jedynym sposobem na wyświetlenie karty Moje mecze / Moje zespoły po uruchomieniu aplikacji jest force touch (wymagany iPhone 6s +).

Jak ustawić inną strefę czasową w aplikacji?

Aplikacja korzysta ze strefy czasowej ustawionej w twoim urządzeniu.

Jak ustawić język aplikacji?

Jeśli masz urządzenie z systemem iOS, możesz zmienić język w ustawieniach aplikacji. Ta opcja jest niedostępna w wersji naszej aplikacji na Androida.

Jak mogę powiększyć rozmiar czcionki?

Aplikacja używa rozmiaru czcionki ustawionego dla urządzenia mobilnego. Urządzenia z systemem iOS nie pozwalają na zmianę rozmiaru czcionki.

Czy jest tryb ciemny?

Tak, możesz włączyć tryb ciemny w ustawieniach aplikacji. Uwaga dla użytkowników iOS: iOS 13 jest wymagany do trybu ciemnego.

Jak zmienić dźwięk powiadomienia?

Na urządzeniu z Androidem możesz ustawić dźwięk w ustawieniach urządzenia. Ta opcja jest niedostępna na urządzeniach z iOS, ale zmieni się w to przyszłości :)

Czy mogę zapłacić za usunięcie reklam z aplikacji?

Ta opcja jest dostępna tylko dla urządzeń z systemem iOS (niedostępna dla Androida). Użytkownicy iOS mogą znaleźć element „Usuń reklamy” w ustawieniach aplikacji.