popularne

Ligi w krajach

Klubowe

Drużyny narodowe

TODAY'S LIVE
Atletico Madryt VS Elche
Saint Etienne VS Rennes
Forum Mecz.pl »
Kolejka 32
Wolfsburg
Freiburg26 kwi, 1530
Schalke 04
Borussia...27 kwi, 1730
Mainz 05
Nuernberg26 kwi, 1530
Hoffenheim
Eintracht Frankfurt26 kwi, 1530
Augsburg
Hamburger SV27 kwi, 1530
#DrużynaMeczeWRPB+B-PktForma
1Bayern Monachium302532822078
2Borussia Dortmund301947673261
3Schalke 04301776563858
4Bayer Leverkusen3016311503751
5Wolfsburg3015510534550
6Borussia Moenchengladbach301479523549
7Mainz 053014511444547
8Augsburg3012612414542
9Hoffenheim30101010666340
10Hertha Berlin3010713384237
11Eintracht Frankfurt319814395335
12Hannover 963110516415735
13Werder Brema308913345833
14Freiburg308814355232
15VfB Stuttgart307716455828
16Hamburger SV307617466227
17Nuernberg3051114355826
18Eintracht Brunszwik306717285225

Wszystkie kraje

Społeczność

O nas

INFO: Mecze na żywo piłki nożnej w Niemczech na wyniki.pl. Dostarczamy wyniki na żywo w lidze niemieckiej oraz wyniki na żywo ze wszystkich lig piłkarskich świata w tym międzynarodowych pucharów takich jak liga mistrzów na żywo. Wyświetlamy bez przeładowywania strony informacje o zmianach wyniku, ilości żółtych kartek, wyniki na żywo, wynik do połowy, niestrzelone karne w meczu. W tym momencie oglądasz wyniki na żywo w zakładce liga niemiecka oraz tabele ligi niemieckiej. Wyniki na żywo Niemcy piłka nożna.