popularne

Ligi w krajach

Klubowe

Drużyny narodowe

TODAY'S LIVE
Real Madryt VS Bayern Monachium
Forum Mecz.pl »
Kolejka 32
Schalke 04
Borussia...27 kwi, 1730
Wolfsburg
Freiburg26 kwi, 1530
Hannover 96
VfB Stuttgart25 kwi, 2030
Bayer Leverkusen
Borussia Dortmund26 kwi, 1830
Mainz 05
Nuernberg26 kwi, 1530
#DrużynaMeczeWRPB+B-PktForma
1Bayern Monachium312632842081
2Borussia Dortmund312047713464
3Schalke 04311777574158
4Bayer Leverkusen3117311543854
5Wolfsburg3116510564653
6Borussia Moenchengladbach3114710543949
7Mainz 053114512464947
8Augsburg3112712414543
9Hoffenheim31101011676640
10Hertha Berlin3110813384238
11Werder Brema319913375936
12Eintracht Frankfurt319814395335
13Freiburg319814395435
14Hannover 963110516415735
15VfB Stuttgart318716485931
16Hamburger SV317618476527
17Nuernberg3151115366226
18Eintracht Brunszwik316718285425

Wszystkie kraje

Społeczność

O nas

INFO: Mecze na żywo piłki nożnej w Niemczech na wyniki.pl. Dostarczamy wyniki na żywo w lidze niemieckiej oraz wyniki na żywo ze wszystkich lig piłkarskich świata w tym międzynarodowych pucharów takich jak liga mistrzów na żywo. Wyświetlamy bez przeładowywania strony informacje o zmianach wyniku, ilości żółtych kartek, wyniki na żywo, wynik do połowy, niestrzelone karne w meczu. W tym momencie oglądasz wyniki na żywo w zakładce liga niemiecka oraz tabele ligi niemieckiej. Wyniki na żywo Niemcy piłka nożna.